Sisukaart © 2016 www.panwagen.ee
( külastajaid 0, roboteid 2 )

Kogumiskorv 1.1 alfa

(english page is coming soon if estonian is ready)

nn. Ostukorv, mis on siiski natuke rohkemat kui ostukorv.
Plugin küll töötab juba, aga nõuab veel testimist ja mõnede võimaluste juurdekirjutamist.

See sai tehtud ühe galerii (www.arrakgalerii.com .. tundub, et see projekt on hetkel suletud) reprode ja piltide müügiks ning on ühendatud hetkel ainult "rif-i Pisipiltide galerii" pluginaga.

Aga asja mõte on tuua valitud nimetuse (item, product, etc.) kogumiskorvi paigutamise link ükskõik millisele lehele (kasvõi mitu ja teksti vahele või tabelisse) ja teha nimetuse toimetamine ja lisamine võimalikult lihtsaks ühes popup aknas ilma, et toimetaja peaks väljuma leheküljelt. Ning pärast kirjutise salvestamist näha kohe resultaati.

Võtsin selle pisut laiemalt ja universaalsemalt ette aga raha puudusel jäi asi pooleli. Valmimiseks oleks vaja vähemasti 3 kuud ja testimiseks samapalju aega.

Hetkel on võimalik koguda korvi nelja sorti nimetusi ... (lihtsalt link, küsi hinda, määratud hinnaga, paku hinda). Kõiki on võimalik saata lihtsalt sõbrale meili teel või minna tellima (lihtsalt link - on ainult sõpradele saatmiseks). Ka ei ole võimalik kasutada hetkel DB-d ehk andmebaasi salvestatud nimetusi. Kõik toimib ainult INLINE  moodis, mis salvestab andmed HTML-ina.

Lisatud on kaks keelt, inglise ja eesti keel.

Plugin on mitmekeelne, ning tekste saab tõlkida sinu valitud keelde kui on installitud plugin "Mitmekeelsus toimetaja".

Inglise keel vajab korrektuuri. Kui muudad tõlke faile või lisad mõne teise keele tõlke faili, palun saada mulle link nende tõlkefailideni siit 

LAADI ALLA

Kui võimalik, palun toeta :-)

(plugin on hetkel koos lisafailidega umbes 1,2mb pakituna)

rif-minicart.zip (ei ole veel valmis)

Installimine

Laadi alla. Kopeeri zip failis olev kataloog Typesetteri "addon" kataloogi oma serveris (ftp kaudu). Installi "Kogumiskorv" pluginate halduses.

{{Gadget Not Found: Easy_Comments}}