Sisukaart © 2016 www.panwagen.ee
( külastajaid 1, roboteid 3 )

Pisipildi galerii 1.2 beta

(english page is coming soon if estonian is ready)

(tested with PHP8 & Typesetter 5.3)

Typesetteril juba küljes olev galerii ei võimaldanud teatud asju teha, nii et ma tegin lisaks ühe. See võimaldab määrata pisipiltide suurusi ja eelkonfigureeritud galerii malle. Salvestab lennult galeriisse toodud piltidest vastava suurusega pisipildid. Kasutab tarka piltide paigutust (nn. masonry js gallery), kui pildid on erinevate mõõtudega. Avanevas hüpikaknas näidatakse pildi pealkirja, mida saab peita ja pildi peal hiireklahvi all hoides näeb pilti täismõõdus, et pildi detaile silmitseda. Tehtud ühe maaligalerii lehekülje jaoks. Plugin on kasutusel käesoleval lehel põhilise galeriina (kui tahad ühte näha siis kliki siia, veebilehitseja akna suurust muutes saad näha kuidas see käitub).

Lisatud on kaks keelt, inglise ja eesti keel.

Plugin on mitmekeelne, ning tekste saab tõlkida sinu valitud keelde kui on installitud plugin "Mitmekeelsus toimetaja".

Inglise keel vajab korrektuuri. Kui muudad tõlke faile või lisad mõne teise keele tõlke faili, palun saada mulle link nende tõlkefailideni siit 

Mis siin erilist?

Galerii käitub nagu teada-tuntud Masonry javascript galerii. Erinevate mõõtudega pildid küljenduvad tulpadesse vastavalt veebilehitseja akna suurusele.

Määratud pisipiltide suurused koodnatakse vastavatesse kataloogidesse lennult, luues originaal failist pisipildid.

Adminn saab galeriid luues või toimetades anda talle vastav küljendusmall ja muuta pisipiltide kuvamise suurusi sõltumata valitud mallist (iga loodud galerii jaoks eraldi).

Pisipiltidele klikkides avatakse hüpikaken nende vaatamiseks ja ketramiseks (nagu ikka). Aga lisaks saab aknas pildi peal hiire klahvi all hoides pilte suurendada ja erinevatest kohtadest vaadelda juhul, kui pilt on suurem kui hüpikakna suurus.

Pildi iseloomustav tekst vaatlemise hüpikaknas valikuliselt nähtav või mitte, .

Pildi või sellega seotud toote korvi asetamise võimalus, kuigi plugin, mis seda võimaldab on veel pooleli (rif-i kogumiskorv)

Juba mõnele leheküljele toodud galeriid on võimalik kuvada teisel leheküljel (sisalduva faili sektsiooni (include) kaudu, valides vastav galerii sektsioon, loomulikult käib antud galerii toimetamine ainult lehel kust galerii pärit on), kui on installitud "Mitmekeelsus toimetaja"

Vaja teha:

Plugin ei töötab tõrgetega alates Typesetteri vesioonist 5.0 (seal on mingid jamad, mis vajavad lahendamist)

Adminni leheküljed on loomata! Sealt peaks saama galeriide alusmalle luua ja määrata pisipiltide suurusi.

Tore oleks lisada piltide kuvamise hüpikaknale küljenduse võimalusi, näiteks nagu üleekraani vaade ja otselingi aadressi kuvamine vastava pildi juures (kui see aadress mõnele sõbrale saata siis kuvatakse vastav pilt leheküljele minnes kohe hüpikaknas).

Ja loomulikult, kui kunagi peaks saama Kogumiskorv valmis, siis lisada selle laiendusi galeriile.

/data/_uploaded/file/rif/rif-CustomThumbnailGallery.zipLAADI ALLA

Kui võimalik, palun toeta :-)

(plugin umbes 200kb pakituna)

Galerii ilma adminni leheküljeta... rif-CustomThumbnailGallery.zip

Installimine

Laadi alla. Kopeeri zip failis olev kataloog Typesetteri "addon" kataloogi oma serveris (ftp kaudu). Installi "Pisipildi galerii" pluginate halduses.

{{Gadget Not Found: Easy_Comments}}