Sisukaart © 2016 www.panwagen.ee
( külastajaid 0, roboteid 1 )

Typpesetter CMS (vanasti gpEasy)

See on üks ütlemata käepärane HTTP serverisse paigutatav rakendus personaalsete kodulehekülgede jaoks.
Võimaldab oma tekste, galeriisid ja paljusid teisi lehekülje lisajaotusi toimetada otse lehekülje pael, ilma, et peaks sukelduma kusagile adminni lehekülgede soppidesse. Toimetamine on kiire ja käepärane aga samas ka võimaluste rohke.

Eesti keele valik on samuti olemas, kuigi pluginate keel on enamasti inglisekeelne. Seda viga saab aga parandada lisades "rifi Multikeelsuse toimetaja", selle kaudu saab leheküljed muuta mitmekeelseks (beta versioon). Saab lisada keelevaliku lipud ja tõlkida erinevaid tekste, mis muidu pole kätesaadavad. Aga selle kohta saad lähemalt lugeda siit.

Typesetter on mõeldud väiksemate ja keskmiste kodulehekülgede jaoks ja pidavat olema 8 korda kiirem, kui Wordpress. Ja loomulikult vabavara. Lähemalt saad lugeda Typesetter-i koduleheküljelt www.typesettercms.com

Ilma pluginateta jäävad sinu võimalused oma lehtede toimetamisel siiski kesiseks. Siinsel lehel tootud pluginatega saad tutvuda siit. Muud Typesetter-i koduleheküljel saadavad pluginad leiad oma Typesetter-i pluginate haldusest või vaata siia.